Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

Про діяльність Агенції регіонального розвитку Одеської області

Дата: 09.02.2023 20:10
Кількість переглядів: 81

Агенція регіонального розвитку Одеської області створена в листопаді 2020 року на виконання Закону України «Про засади державної регіональної політики» та Типового положення про агенцію регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року No 258.

Законом України від 09.07.2022 року No 2389-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засад державної регіональної політики та політики відновлення регіонів та територій», внесені зміни до Закону України «Про засади державної регіональної політики», зокрема щодо посилення ролі агенцій регіонального розвитку у  реалізації державної регіональної політики в регіонах, розширення кола засновників і співзасновників агенції, уточнення і розширення завдань агенції (зокрема щодо проведення в регіоні заходів з європейської та євроатлантичної тематики), фінансового і матеріально-технічного забезпечення їхньої діяльності.

Місія Агенції - створення міцного підґрунтя для стабільного соціально-економічного розвитку територіальних громад області та регіону в цілому. Забезпечення умов для европейської та євроатлантичної інтеграції в рамках Угоди про асоціацію України та ЄС.

Агенція прагне зробити теріторіальні громади самостійними і спроможними до активного соціально-економічного розвитку.

Агенція регіонального розвитку Одеської області реалізує комплексну програму цифрової інтеграції та трансформації інвестиційних ділянок та проєктів територіальних громад – проєкт  ProUkraine.

ProUkraine - цифрова інтерактивна карта, де розміщенні тізери інвестиційних проєктів Одеського регіону.

Також Агенція приймає активну участь у підготовці до проведення EКСПО-2030 в Одесі.

EXPO —  Всесвітня міжнародна виставка, яка є символом індустріалізації та відкритим майданчиком для демонстрації технічних і технологічних досягнень.

Проведення EXPO 2030 в Одесі - ключ до соціально-економічного відновлення і розвитку Одеської області та України в цілому.

Фото без описуrada.info/upload/users_files/04380169/61d52ffaaa80c4da4741ca9ee7bdffd4.pdf

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень