Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Стрюківської сільської ради

Дата: 08.02.2023 21:40

Сьогодні 08 лютого 2023 року проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Стрюківської сільської ради під головуванням голови Стрюківської сільської ради Олександра АФАНАСЬЄВА.

До порядку денного винесено питання:

- Про стан готовності до реагування на надзвичайні ситуації на території Стрюківської сільської ради;

- Про затвердження Плану роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Стрюківської сільської ради;

- Про стан протипожежного водопостачання та їх обслуговування на території Стрюківської сільської ради.

Також, було обговорено питання щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені і паводків у 2023 році.

За результатами обговорення питань комісія прийняла низку заходів та надано доручення.

На зображенні може бути: 5 людей та люди стоятьНа зображенні може бути: 5 людей та люди стоять