Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

НАЧАЛЬНИК ОВА МАКСИМ МАРЧЕНКО ПОБУВАВ В ОДЕСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ОЧНОМУ ШПИТАЛІ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ

Дата: 07.02.2023 19:21
Кількість переглядів: 68

3 3

 

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко побував в Одеському обласному очному шпиталі інвалідів війни. На разі там тривають ремонтно-будівельні роботи, оснащення лікувальних кабінетів та палат і встановлення нового сучасного обладнання, зокрема вже придбано рентген апарат та УЗД апарат.

4 1
5 1

«Прикро, але факт, стан цієї споруди був вкрай занедбаним: поточний ремонт не проводився останні 30 років,  непрацююча каналізація, відсутня система охорони пожежної безпеки, неякісне технічне обслуговування ліфтів, застаріле обладнання» – зазначає Максим Марченко.

1 6

За словами Начальника Одеської ОВА, зараз зусилля обласної влади сконцентровані на тому, щоб Одеський обласний очний шпиталь інвалідів війни став пріоритетним закладом, в системі охорони здоров’я області, щодо впровадження фізичної та неврологічної реабілітації військовослужбовців, особливо тих, які отримали поранення на війні, ветеранів війни, учасники бойових дій, членів сімей загиблих чи померлих Захисників і Захисниць України.

2 5

«Ми прекрасно розуміємо, що в умовах повномасштабної війни  необхідно мати медичний заклад для реабілітації поранених військових. Робляться всі можливі кроки для залучення коштів благодійних фондів та бюджетних фінансових ресурсів в рамках цільових медичних програм. Окрім цього дав доручення розробити проєкт ремонту третього та четвертого поверхів. То ж ми зробимо все, щоб в Одесі був всій шпиталь в якому запровадять досвід провідних світових реабілітаційних центрів, і урахують та адаптують  найефективніші клінічні реабілітаційні настанови. А наші медики вже навчаються світовим методам медичної та психологічної реабілітації аби у подальшому допомагати нашим захисникам» – говорить Максим Марченко.

6

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень