Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОВА ПРОВІВ ТЕРМІНОВЕ ЗАСІДАННЯ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ ЗА УЧАСТІ КЕРІВНИЦТВА «УКРЕНЕРГО»

Дата: 06.02.2023 22:09
Кількість переглядів: 43

2 4

Новини 

 

Як вже зазначалось, на одному з енергетичних об’єктів НЕК «Укренерго» виникла серйозна аварія, яка спричинила пожежу. Через це практично повністю був знеструмлений Одеській район та місто Одеса. Станом на зараз світла немає майже у 500 тисяч абонентів.

1 5

«Нами були прийняті екстрені заходи для ліквідації наслідків аварії та відновлення роботи енергосистеми. Провів розмову з Прем’єр-міністром України та керівництвом Офісу Президента. За нашим проханням до Одеси терміново були відряджені Міністр енергетики та голова «Укренерго». Разом з ними вже провів термінове засідання оперативного штабу з ліквідації аварії та подачі електроенергії до споживачів. Задіяні усі служби та засоби. Пошкодження комплексні та дуже важкі, тож зараз давати якість прогнози щодо завершення ремонту поки зарано. Теплопостачання, водовідведення та водопостачання працюють в штатному режимі» – відзначає Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

3 2

На проханням військової адміністрації та сприяння керівництва держави до Одещини впродовж доби буде доставлена певна кількість генераторів, які є в наявності не тільки у Міністерства енергетики, а й у ДСНС, та будуть задіяні для підключення критичної інфраструктури.

«Перші генератори чекаємо вже сьогодні ввечері. Спільна робота буде продовжуватись до розробки дієвих рішень, які забезпечать роботу енергосистеми на період ліквідації аварії. Про подальші дії буду інформувати окремо» – наголошує Максим Марченко.

4
5

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень