Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОВА ПРОВІВ ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ З ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРОМ ВІЛЬНОГО ГАНЗЕЙСЬКОГО МІСТА БРЕМЕН

Дата: 06.02.2023 22:08
Кількість переглядів: 50

1 4

 

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів онлайн зустріч з доктором Андреасом Бовеншульте, мером та Прем’єр-міністром Вільного ганзейського міста Бремен.

Максим Марченко подякував німецьким колегам за гуманітарну допомогу та підтримку, яку Вільне ганзейське місто Бремен надало і продовжує надавати Одеській області, а також коротко поінформував про поточну безпекову ситуацію в регіоні.

2 3

Пан Андреас Бовеншульте наголосив на тому, що Вільне ганзейське місто Бремен підтримує український народ у боротьбі за незалежність та щиро захоплюється єдністю українців.

Під час зустрічі сторони обговорили напрямки подальшого співробітництва та напрацювання проєкту Угоди про співпрацю між Вільним ганзейським містом Бремен та Одеською областю, а також торкнулись питання забезпечення нашого регіону  генераторами та старлінками.

Андреас Бовеншульте висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з Одещиною та наголосив на тому, що після підписання Угоди місто Бремен зможе долучитись до післявоєнного відновлення Одеської області.

3 1

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень