Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

В АРЦИЗЬКОМУ ЛІЦЕЇ №1, ЗА СПРИЯННЯ ОДЕСЬКОЇ ОВА, ЗАВЕРШИЛИ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ТА ОСНАЩЕННЯ УКРИТТЯ

Дата: 23.01.2023 14:14
Кількість переглядів: 55

3 4

Арцизький ліцей №1 повертається до роботи в режимі офлайн: 591 школяр у другому півріччі, матиме можливість навчатись в дві зміни. В цьому освітньому закладі, за сприяння Одеської ОВА, завершили капітальний ремонт та оснащення укриття. Під час повітряної тривоги там можуть перебувати і навчатися майже 600 школярів.

1 6
2 6

«Після моєї робочої поїздки до Арзицу, на зустрічі з представниками цієї громади, наголосив, що надійне бомбосховище – найважливіша передумова відновлення офлайн-навчання! А ось стан і наявність таких якісних укриттів, особливо в закладах освіти чи поблизу них, де можуть перебувати діти, це завдання і відповідальність органів місцевої влади. В Арцизі – хороший ліцей, але був без належного укриття. То ж було прийнято рішення терміново виділити з обласного бюджету 2 мільйони гривень, щоб закумулювавши залишки освітньої субвенції та кошти місцевого бюджету, а це ще 980 000 гривень і майже 1 100 000 відповідно, спільним коштом розпочати фінансування робіт з якнайшвидшого ремонту укриття. Спільними зусиллями ми прагнемо повернути нашим дітям можливість вчитись. Вчитись якісно і безпечно!» – зазначає Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

«Бачення батьків на безпекову ситуацію змінюється. Якщо на початок навчального року більшість батьків говорили про те, що не готові виходити на офлайн навчання, то зараз запити батьків форматуються в інший бік. Головна причина – наявність хорошого укриття в школі» – додає Директор департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександр Лончак.

4 3
5 1
6 1

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень