Проведено засідання позачергової ХХ сесії VIII скликання Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області

Дата: 20.01.2023 12:03

Сьогодні 20.01.2023 року відбулося пленарного засідання позачергової ХХ сесії VIII скликання Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області під головуванням Стрюківського сільського голови Олександра Афанасьєва.

На початку сесії присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих співвітчизників унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

У ході засідання було обговорено низку питань: - про внесення змін до рішення сесії Стрюківської сільської ради від 22 грудня 2022 року № 363 «Про місцевий бюджет Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області на 2023 рік»;- про внесення змін до рішення сесії Стрюківської сільської ради від 07 вересня 2022 року № 322 «Щодо мережі закладів освіти Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області»: - про затвердження Програми «Підтримка обдарованих дітей та молоді на 2023-2025 роки».

На зображенні може бути: 9 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 6 людей, люди сидять та люди стоятьНа зображенні може бути: 9 людей та люди стоятьНа зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та люди сидять