Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОВА МАКСИМ МАРЧЕНКО ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ООН В УКРАЇНІ

Дата: 17.01.2023 18:00
Кількість переглядів: 50

2 3

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів зустріч з в.о. Постійного представника Програми розвитку ООН в Україні Яко Сільє та його командою.

Максим Марченко поінформував представників Програми розвитку ООН в Україні щодо безпекової ситуації в Одеській області, особливо торкнувся проблематики у сфері енергетики, яка залишається складною через постійні ракетні обстріли критичної інфраструктури та систем життезабезпечення.

1 4

Яко Сільє повідомив, що найближчим часом заплановано відкриття Офісу ПРООН в Одесі, що сприятиме виконанню подальших проєктів програми в нашому регіоні. Зокрема зазначив, що за новою Програмою з відновлення України, Міністерство розвитку громад та територій, відібрало 11 проєктів з нашої області, на реалізацію яких будуть виділені кошти Європейського інвестиційного банку. Це 5 об’єктів в Одесі та 6 – в Одеській області: 6 освітніх закладів, 5 лікарень та 1 об’єкт критичної інфраструктури.

1 1 2

Максим Марченко, в свою чергу, подякував представникам ПРООН за всебічну підтримку Одеської області, зокрема, в питаннях надання гуманітарної допомоги, а також з відновлення та реконструкції зруйнованих об’єктів. За його словами, потребує Одещина і допомоги, від міжнародних організації, у пошуку дієвих механізмів в облаштуванні місць розміщення та проживання ВПО, проектів з їх подальшої соціальної адаптації в економіку області.

3 2

Також у ході розмови, сторони наголосили на необхідності пошуку шляхів з надання міжнародної допомоги щодо забезпечення нашого регіону не тільки генераторами, а й трансформаторами, технічні характеристики яких відповідають технічним умовам енергетичної системи України.

4 2

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень