Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

Проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Стрюківської сільської ради

Дата: 16.01.2023 16:21
Кількість переглядів: 63

Проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті

Стрюківської сільської ради

Сьогодні 16.01.2023 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Стрюківської сільської ради, його провів Стрюківський  сільський голова, голова комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Стрюківської сільської ради Олександр Афанасьєв.

Згідно проведеного аналізу пожеж Березівським районним управлінням ГУ ДСНС України в Одеській області на території Стрюківської сільської ради за 12 місяців 2022 року виникло 10 пожеж, з них 4 в житловому секторі. Тому комісією було розглянуто питання "Про попередження пожеж в житловому секторі на території Стрюківської сільської ради". 

Особливу увагу було приділено щодо дотримання заходів безпеки під час відключення електроенергії та правил експлуатації генераторів. 

За результатами обговорення питань порядку денного комісія прийняла низку заходів та доручень.

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних  ситуацій


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень