Звернення сільського голови до жителів громади

Дата: 16.01.2023 15:34

Доброго та мирного дня шановні жителі громади!

Вдень 14 січня 2023 року росія здійснила чергову ракетну атаку по території України, завдавши шкоди всій енергосистемі, внаслідок чого - дефіцит електроенергії зріс ще більше.

Наразі НЕК Укренерго, вимушені проводити екстрені відключення світла. Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні. Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють! НЕК Укренерго надав операторам системи розподілу знижені ліміти електроспоживання, щоб зберегти роботу енергосистеми. Тому станом на 16 січня 2023 року у багатьох областях, в тому числі Одеській, застосовуються екстрені відключення.

Прошу набратися терпіння та зберігати спокій. Енергетики країни роблять все можливе, щоб покращити ситуацію.

Ситуація щодо водопостачання в громаді – контрольована. Прошу з розумінням ставитися до ситуації. Вистоїмо.

Жодним атакам російських загарбників не вдасться зламати нашу віру у перемогу України!

Бережіть себе та рідних! Віриму в ЗСУ та перемогу!

З повагою,

Стрюківський сільський голова Олександр АФАНАСЬЄВФото без опису