Участь голови Стрюківської сільської ради у селекторній нараді

Дата: 13.12.2022 15:36

Участь голови Стрюківської сільської ради у селекторній нараді

Сьогодні 13.12.2022 року голова Стрюківської сільської ради Олександр АФАНАСЬЄВ взяв участь у селекторній нараді Одеської Одеської обласної військової адміністрації з головами районних військових адміністрацій, територіальних громад, районних рад та міськими головами міст обласного значення, нараду провів начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш доповів про стан справ у районі.

В ході наради обговорено питання відповідно порядку денного(додається).

У результаті розгляду всіх питань начальником Одеської ОВА Максимом Марченком надано ряд доручень учасникам наради.

По завершенню селекторної наради ОВА Віталій Лабуш провів робочу нараду з головами територіальних громад Березівського району. Обговорено нагальні заходи соціального захисту, медичного обслуговування, забезпечення внутрішньо переміщених осіб, наповнення бюджету, роботи аграрного сектору, екології, забезпечення проходження опалювального сезону, водопостачання, забезпечення законності і правопорядку та інші. Віталій Лабуш надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів РВА та головам територіальних громад району.

На зображенні може бути: 3 людини та текст «内 одеська OBA (соорганизатор)»На зображенні може бути: 5 людейНа зображенні може бути: 6 людей та люди сидятьНа зображенні може бути: одна або кілька осіб та текстНа зображенні може бути: текст «директор департаменту про стан облаштува "пунктив незламности>> та захисних споруд найпростших укриттв закладах освíти одеськой област доповдають: готко сергій миколайович директор департаменту 3 питань цивльного захисту, оборонной роботи та взаемодй правоохоронними органами лончак олександр анатолйович освти науки про стан погашення заборгованости 3 виплати заробтной плати на пдприемствах одеськой област B умовах военного стану доповдае: фролов володимир сергйович директор економi̇чной полтики та стратегчного планування 6. про органзацию роботи транспортного комплексу одеськой област зимовий перод доповдае: гайдук олександр васильович директор департаменту морегосподарського комплексу, транспортной инфраструктури та 3B язку департаменту»