Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

Презентація нового сервісу електронної черги громади, що працює в рамках Платформи СВОЇ

Дата: 11.11.2022 21:23
Кількість переглядів: 66

Сьогодні, за ініціативою Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Одеської обласної військової адміністрації, спільно із Програмою EGAP Фонду Східна Європа, для громад Одеської області презентували новий сервіс електронної черги громади, що працює в рамках Платформи СВОЇ.

«До платформи СВОЇ вже підключились 24 громади Одеської області та зареєстровано понад 4000 користувачів. Як це працює? Пояснюю. Громадяни можуть записатися до будь-якого муніципального закладу через сайт чи чат-бот СВОЇ на будь-який вільний час упродовж двох тижнів. Адміністратор бачитиме записи відвідувачів на платформі СВОЇ та розумітиме, хто прийде сьогодні. Наприклад, Дмитро Іванович подасть документи на субсидію, а Сергій звернеться за отриманням паспорта. Мешканці матимуть нагадування про візит у день запису через чат-бот. Це – надзвичайно крутий модуль, який зазвичай реалізовує бізнес. Але тепер громади можуть заощадити кошти і підключити ці можливості безкоштовно» - розповідає Начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Одеської обласної державної адміністрації Станіслав Ніколайчук.

За словами експертів Програми EGAP Фонду Східна Європа запровадження цього модулі дасть значні переваги для громад. Зокрема, з’явиться можливість підключити будь-який заклад до е-черги та налаштувати різні типи робочих місць: адміністратор чи реєстратор. Для кожного робочого місця можна встановити свій інтервал надання послуги: 30, 60 чи 90 хвилин.

«Щоб громади могли скористатися модулем Е-черга необхідно підключитись до платформи СВОЇ: https://toolkit.in.ua/. Можна безкоштовно створити сучасний та зручний сайт громади. Запровадити інструменти електронної демократії доступні у чат-боті СВОЇ – електронні петиції, Громадський бюджет та інформувати мешканців громади про важливі події за допомогою сповіщень у чат-боті» - додає Станіслав Ніколайчук.

На зображенні може бути: 1 особа, сидить, окуляри, у приміщенні та текст


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень