Проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Стрюківської сільської ради

Дата: 09.11.2022 15:21

Проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті

Стрюківської сільської ради

Сьогодні 09.11.2022 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Стрюківської сільської ради, його провів Стрюківський сільський голова, голова комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Стрюківської сільської ради Олександр Афанасьєв.

В період опалювального сезону досить актуальним є питання стану пожежної безпеки в житловому секторі. Тому до порядку денного винесено питання «Про попередження пожеж в житловому секторі на території Стрюківської сільської ради».

Також, затверджено Перелік стаціонарних пунктів обігріву, які розгортаються під час несприятливих умов зимового періоду 2022-2023 років на території Стрюківської сільської ради.

Проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті

Стрюківської сільської ради

За результатами обговорення питань порядку денного комісія прийняла низку заходів та доручень.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису