Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

НА ОДЕЩИНІ СТАРТУЄ ПРОЄКТУ USAID «РОЗБУДОВА СТІЙКОЇ СИСТЕМИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ`Я»

Дата: 28.10.2022 19:25
Кількість переглядів: 70

НА ОДЕЩИНІ СТАРТУЄ ПРОЄКТУ USAID «РОЗБУДОВА СТІЙКОЇ СИСТЕМИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ`Я»

2

27.10.2022 Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко зустрівся з представниками проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров`я».

3

«Мета Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» полягає у зміцненні спроможності Уряду України попереджувати, виявляти та реагувати на загрози громадському здоров’ю, забезпечити виконання критично важливих функцій громадського здоров’я в кризовий період та захистити здоров’я усіх українців, у тому числі вразливих та маргіналізованих груп, а також розширювати та забезпечувати послуги з охорони психічного здоров’я для населення, що зазнало впливу війни» – розповіла старша радниця з моніторингу, оцінки та стратегічної інформації проєкту Анна Фенчак.

2 1

У ході реалізації п’ятирічного проекту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» USAID співпрацюватиме з Міністерством охорони здоров’я та обласними державними адміністраціями в Одеській, Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Тернопільській, Чернігівській та Чернівецькій областях, з метою підтримки реформ у сфері громадського здоров’я в Україні. На це  партнерство виділено 45 мільйонів доларів США.

Максим Марченко підкреслив, що російська агресії стала черговим викликом для української системи громадського здоров’я.

1

«російські окупанти змушують нас переглянути пріоритети розвитку медичної системи і робити все можливе, щоб вже зараз належним чином реагувати на нові проблеми, пов’язані з впливом на психічне здоров’я людей, поширенням вакцинокерованих та інших інфекційних хвороб. Дякую за те, що ми сьогодні піднімаємо ці та інші важливі питання, які сприятимуть розбудові громадського здоров’я мешканців Одещини» – сказав начальник Одеської ОВА Максим Марченко.  

2 1 1

«USAID допоможе Україні і безпосередньо Одеській області побудувати сильнішу систему охорони здоров’я в рамках її відновлення після повномасштабного вторгнення росії. Сильні системи охорони здоров’я мають вирішальне значення для досягнення нашої мети – суверенної, незалежної, демократичної та процвітаючої України» – наголосила Анна Фенчак.

4

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень