Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

Участь голови Стрюківської сільської ради у селекторній нараді

Дата: 26.10.2022 20:00
Кількість переглядів: 48

Участь голови Стрюківської сільської ради у селекторній нараді

Фото без описуФото без опису

Сьогодні 26.10.2022 року голова Стрюківської сільської ради Олександр АФАНАСЬЄВ в Березівській районній військовій адміністрації взяв участь у селекторній нараді, яка пройшла під головуванням начальника ОВА Максима Марченка.

Під час наради Віталій Васильович та всі начальники РВА області звітували про стан справ у районах.

Про основні проблемні питання у сфері бюджету та фінансів, що виникають у процесі планування та виконання місцевих бюджетів області доповіла директор Департаменту фінансів Одеської ОВА Марина Зінченко.

Директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської ОВА Володимир Фролов доповів про соціально-економічну ситуацію в Одеській області за 9 місяців 2022 року.

Тетяна Дементьєва, директор Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОВА, доповіла про стан підготовки місць для розміщення внутрішньо-переміщених осіб.

Також під час селекторної наради обговорено стан роботи щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури області в умовах воєнного стану та про заходи щодо обмеження споживання електроенергії. З даного питання доповів Антон Шалигайло - директор Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОВА.

Радник начальника Одеської ОВА Ігор Скоромоха доповів про стан захисних споруд цивільного захисту на території Одеської ОВА.

Після завершення селекторної наради очільник району Віталій Лабуш надав ряд відповідних доручень відповідальним посадовим особам та головам територіальних громад району.

По закінченню селекторної наради обласної військової адміністрації начальник Березівської РВА Віталій Лабуш провів нараду з керівниками установ та головами територіальних громад району. Було опрацьовано термінові доручення надані Максимом Марченком. Також відбулась нарада-навчання за участю представників Березівського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області щодо реагування на надзвичайні ситуації пов’язані з можливими випадками відсутності енерго/газопостачання та можливої відсутності водопостачання, розробки відповідних планів реагування на такі НС.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень