До уваги керівників підприємств, установ, організацій та мешканців Стрюківської сільської ради

Дата: 24.10.2022 14:06

Новини - Офіційний сайт Дарницької районної державної ...

Спільним наказом начальника Одеської ОДА Максима Марченко та командира військової частини А2393 Андрія Ковальчук в Одеській області вводяться заходи з енергетичної безпеки на території області в умовах правового режиму воєнного стану.

З метою максимальної економії енергетичної енергії на території Одеської області:

Підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності та галузевої залежності, розташованим на території Одеської області до скасування/припинення воєнного стану, або до видачі окремого наказу, в залежності від того яка з цих подій настане раніше:

не використовувати конструкції зовнішньої реклами для експлуатації яких використовується електрична енергія, як в межах так і по за межами населених пунктів;

не використовувати електричну енергію для освітлення конструкції та елементів зовнішньої реклами, вітрин та вивісок об’єктів обслуговування, інших об'єктів благоустрою, окрім освітлення вулично- дорожньої мережі, житлових кварталів, та об’єктів охорони здоров'я та освіти;

забезпечити максимально економне використання електричної енергії в інших цілях не передбачених першим та другим пунктом;

здійснити заходи з теплозбереження та підвищення енергоефективності приміщень, які перебувають у власності (користуванні) підприємств, установ та організацій.

Побутовим споживачам електричної енергії Одеської області:

- з 7.00 до 23.00 обмежити використання електроних приладів з великою енергоміємністю;

- забезпечити максимально економне використання електричної енергії;

- здійснити заходи з теплозбереження та підвищення енергоефективності житлових приміщень.

3. Органам місцевого самоврядування Одеської області в межах повноважень організувати та забезпечити в режимі максимальної економії енергетичної енергії освітлення вулично- дорожньої мережі, житлових кварталів, об’єктів охорони здоров'я та освіти з використанням енергоефективного та енергозберігаючого обладнання.