Привітання сільського голови з Днем захисника Вітчизни та святом Пресвятої Покрови

Дата: 14.10.2022 09:04

Сьогодні, 14 жовтня 2022 року, хочеться привітати Вас від щирого серця Днем захисника Вітчизни! Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу. Шановні захисники України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро зичу Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Також сердечно вітаю Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

З повагою,

Сільський голова Олександр АФАНАСЬЄВНа зображенні може бути: 2 людини та текст