Дата: 05.10.2022 22:01

Фото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні 05.10.2022 року начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій ЛАБУШ взяв участь у роботі пленарного засідання чергової ХVІІ сесії VIII скликання Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області під головуванням Стрюківського сільського голови Олександра Афанасьєва. По завершенні роботи сесії Віталій Лабуш провів робочу нараду з фахівцями сільської ради, на якій було обговорено питання соціального захисту, медичного обслуговування, забезпечення внутрішньо переміщених осіб, створення нових робочих місць, наповнення бюджету, роботи аграрного сектору, екології, підготовки до опалювального сезону, водопостачання, забезпечення законності і правопорядку та інші. За результатами наради надано відповідні доручення відповідальним посадовим особам.