Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій ЛАБУШ та фахівці адміністрації взяли участь у роботі ХV позачергової сесії Ширяївської селищної ради.

Дата: 05.10.2022 21:52

Фото без опису

Депутати обговорювали земельні питання, освітянські питання, питання, що стосувалися охорони здоров’я та інші.

По завершенні роботи сесії Віталій Лабуш провів робочу нараду з фахівцями селищної ради, на якій було обговорено план заходів щодо усунення недоліків за результатами комплексної перевірки здійснення виконкомом Ширяївської селищної ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за ll півріччя 2021р- серпень 2022р. В даному питанні фахівцями Березівської РВА надається всебічна допомога територіальній громаді.

Фото без опису