Проведено засідання чергової ХVІІ сесії VIII скликання Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області

Дата: 05.10.2022 21:40

Проведено засідання чергової ХVІІ сесії VIII скликання  Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області

Сьогодні 05.10.2022 року відбулося пленарне засідання чергової ХVІІ сесії VIII скликання Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області під головуванням Стрюківського сільського голови Олександра Афанасьєва.

На початку сесії присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих співвітчизників унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

У ході засідання було обговорено низку питань: - про перейменування вулиць, провулків в селі Стрюкове Березівського району Одеської області; - про внесення змін до рішення Стрюківської сільської ради від 21 грудня 2021 року № 252 «Про місцевий бюджет Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області на 2022 рік»; - про поновлення строку дії Договору оренди нерухомого майна ТОВ «лайфселл»; - про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»; - про внесення змін до рішення Стрюківської сільської ради від 27 квітня 2021 року №78 «Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Стрюківської сільської ради» та низку питань земельних відносин; тощо.