Проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Стрюківської сільської ради

Дата: 27.09.2022 09:35

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні 27.09.2022 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Стрюківської сільської ради, його провів Стрюківський сільський голова, голова комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Стрюківської сільської ради Олександр Афанасьєв.

На порядку денному було розглянуто три питання:

- про стан протипожежного водопостачання на території Стрюківської сільської ради (ТГ);

- про забезпечення протипожежного захисту закладів освіти у 2022/2023 навчальному році;

- про утворення та функціонування місцевих пожежно-рятувальних підрозділів

Всі питання розглянуті по суті, виконавцям  доведені терміни виконання та звітування.