Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

Проведено засідання виконавчого комітету Стрюківської сільської ради

Дата: 12.09.2022 15:36
Кількість переглядів: 296

Фото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні 12.08.2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Стрюківської сільської ради, його провів голова виконавчого комітету Олександр Афанасьєв. Участь у засіданні взяли секретар виконкому Неля Ламброва та члени виконкому.

У ході засідання було обговорено низку питань: - про внесення змін до рішення сесії Стрюківської сільської ради від 21 грудня 2021 року № 252 «Про місцевий бюджет Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області на 2022 рік; - про затвердження заходів щодо заощадження електричної енергії установами, що фінансуються з місцевого бюджету Стрюківської сільської ради; -  про виділення коштів із бюджету сільської ради для надання матеріальної допомоги; - про присвоєння адреси житловому будинку; тощо. За результатами розгляду ухвалені відповідні рішення.

Окрему увагу було приділено членами виконкому та підтримано рішення, що стосувалося надання матеріальної допомоги. Також внесено зміни до місцевого бюджету Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області на 2022 рік.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень