Проведено засідання позачергової ХVІ сесії VIII скликання Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області

Дата: 07.09.2022 15:44

Проведено засідання позачергової ХVІ сесії VIII скликання  Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні 07.09.2022 року відбулося пленарне засідання позачергової ХVІ сесії VIII скликання  Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області під головуванням Стрюківського сільського голови Олександра Афанасьєва.

На початку сесії присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих співвітчизників унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

У ході засідання було обговорено низку питань: - щодо мережі освітніх закладів Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області та низку питань земельних відносин; тощо.