ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ.

Дата: 23.08.2022 13:03

Фото без опису

Шановні жителі Березівського району! Традиційно День державного прапора в Україні відзначають напередодні Дня Незалежності – 23 серпня.

Для кожної країни прапор – символ її суверенітету та єдності нації, уособлення її могутності і незалежності. У всі часи державний прапор – священний, адже українці вже не раз віддавали за нього життя. І зараз Збройні Сили України боронять країну під жовто-синім українським стягом.

Повага до прапора – це повага до свого народу, його коріння і традицій. Упевнений, що, дивлячись на прапор, кожен українець – як житель великої країни – відчуває гордість за свою Батьківщину.

Жовто-синій стяг – це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава. З ним ми добилися незалежності і відновили власну державу. Бережімо та пишаймося нашим національним стягом. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Нехай стяг України наповнює душу патріотизмом, впевненістю в Перемозі і прагненням до світлого майбутнього.

Бажаю миру Україні, вашим родинам щастя, здоров’я і віри у краще майбутнє нашої держави.

Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш.

Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису