Начальник Березівської РВА Віталій Лабуш відкрив масштабний захід з спільних навчань за участю представників ДСНС, Національної поліції та Територіальної оборони.

Дата: 04.08.2022 22:10

На спільних навчаннях відпрацьовано «Правила пожежної безпеки на роботі та в побуті». Виконано практичне тренування «Правила користування вогнегасниками».

Учасникам заходу доведено матеріали з курсів: «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами», «Дії населення під час бойових дій та обстрілів», «Порядок надання домедичної допомоги», «Дії населення та торгівельних закладів під час сигналу «Повітряна тривога».

Віримо в нашу Перемогу! І хай закріплені сьогодні знання ніколи не знадобляться нікому в реальному житті.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису