Нагадуємо про необхідність оплати за спожиті житлово-комунальні послуги

Дата: 02.08.2022 13:15

Нагадуємо про необхідність оплати за спожиті житлово-комунальні послуги »  Тячівська районна державна адміністрація | Офіційний сайт

В умовах карантину та надзвичайної ситуації на території країни багато хто не зможе  повністю і вчасно оплатити комунальні платежі. Тому введено  заборону під час карантину нараховувати та стягувати штрафи і пеню за несвоєчасну оплату ЖКП. Забороняється припиняти або зупиняти надання послуг громадянам навіть у разі несплати платежів або їх затримки.

Проте оплата споживачами ЖКП впливає на роботу  підприємств галузі. Несплата ж може призвести до проблем у роботі постачальників.

У зв’язку з цим, нагадуємо про необхідність оплати спожитих послуг, згідно з виставленими рахунками. Вчасна оплата – запорука безперебійної роботи комунальних підприємств та якісного надання послуг.