ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ БЕРЕЗІВСЬКОЇ РВА

Дата: 01.08.2022 14:02

Фото без опису

Начальник районної військової адміністрації Віталій Лабуш заслухав інформацію керівників структурних підрозділів щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

На апаратній нараді, зокрема розглянуто підсумки збирання зернових в громадах району та стан підготовки навчальних закладів до початку та повноцінного проходження навчального року 2022/2023. Особлива увага- облаштуванню сховищ в кожному навчальному закладі.

За результатами апаратної наради начальником райвійськадміністрації надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

Фото без опису

Статистика и объявления