Нова аграрна політика

Дата: 27.07.2022 22:04

До уваги аграріїв та підприємців Одеської області!

Нова аграрна політикаrada.info/upload/users_files/04380169/bf97f6431fcd31e13dc867caba779fe0.pdf

Національною радою з відновлення України від наслідків війни підготовлений проект Плану з відновлення України за напрямом «Нова аграрна політика», що був презентований під час Конференції з питань реформ в Україні (URC 2022) у Лугано (Швейцарія). Документ окреслює трирівневу модель і містить план дій в аграрному секторі на період воєнного часу, післявоєнного відновлення та наступного етапу — розвитку. Його було ухвалено та взято за основу для втілення.

Україна – гарант національної та світової продовольчої безпеки. Розвиток переробки, біоенергетичного виробництва, садівництва, ягідництва та овочівництва, тваринництва, диверсифікація логістичної інфраструктури та забезпечення та безперешкодного експорту.