Перша леді в інтерв’ю журналу Vogue розповіла про спротив України російському вторгненню

Дата: 27.07.2022 13:26

Перша леді України Олена Зеленська дала інтерв’ю виданню Vogue. Дружина Президента розповіла про український спротив російському вторгненню та свою роботу й життя в цей час.

«Після Бучі ми зрозуміли, що це війна, щоб усіх нас знищити», – сказала вона.

Фото без опису

Дружина Президента зазначила, що мішенню для Росії є кожен житель країни.

Перша леді також розповіла про свою роботу щодо допомоги співвітчизникам в Україні та за її межами й про Національну програму психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яка покликана відновити психіку тих, хто постраждав від нелюдських дій нападника.

Фото без опису

Крім того, Олена Зеленська поділилася подробицями свого нещодавнього візиту до США, де, виступаючи в Конгресі, попросила для України зброю, а саме – системи ППО для захисту українських міст від регулярних російських обстрілів.

Фото без опису

Світлини Олени Зеленської для Vogue зробила американська фотограф Енні Лейбовіц.

Щомісячний журнал Vogue заснований у США в 1892 році і є найвпливовішим модним виданням світу. Водночас він відомий також численними аналітичними матеріалами на соціально-політичну тематику.