Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

РЕКОМЕНДАЦІЇ  для місцевої влади щодо попередження гострих кишкових інфекційних хвороб, отруєнь серед населення, пов'язаних з водним фактором

Дата: 27.02.2022 17:09
Кількість переглядів: 82

Як запобігти кишковим інфекціям? – Менщина

РЕКОМЕНДАЦІЇ
 для місцевої влади щодо попередження гострих кишкових інфекційних хвороб, отруєнь серед населення, пов'язаних з водним фактором

 

В зв’язку з можливістю відключення систем централізованого водопостачання для уникнення дефіциту питної води, місцеві органи влади разом з підприємствами, установами, організаціями зобов'язані:

 

1. Створити стратегічний запас питної води гарантованої якості на відповідній території.

 

2. Заборонити використання колодязної та водопровідної питної води без лабораторного підтвердження її якості та безпечності, навіть для господарських потреб, у зв'язку з ймовірним хімічним та мікробним її забрудненням.

 

3. Організувати пункти підвезення та розливу питної води.

 

4. Для транспортування та зберігання питної води використовувати автоцистерни та резервуари, а також тимчасово підведені водогони з артезіанських свердловин.

 

5. Експлуатацію свердловин допускати виключно за умов лабораторного контролю якості та безпечності води територіальними центрами контролю та профілактики хвороб.

 

6. Забезпечити санацію шахтних колодязів (каптажів) та знезараження води в них.

 

7. Через засоби масової інформації, інтернет мережу безперервно проводити інформування населення щодо небезпеки використання води з неперевірених децентралізованих і централізованих систем водопостачання для питних та інших потреб. В разі організації пунктів підвезення та розливу повідомляти про їх місце розташування.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень