![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-29-1024x768.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-24-1024x768.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-19-1024x768.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-16-1024x768.jpg)
На Одещині тривають заходи приурочені до Дня Єдності. Зранку, на площі біля аеропорту “Одеса”, підняли Великий Прапор України, вдень на Воронцовському маяку було розгорнуто величезний жовто-блакитний стяг, в центрі міста сотні одеситів долучились до патріотичної ходи «За збереження суверенітету України».
А ввечері адміністративна будівля Одеської обласної державної адміністрації, на проспекті Шевченка, традиційно засяяла ілюмінацією у кольорах державної символіки.
https://youtu.be/sJojjtk2Xac