В ОДЕСІ, З НАГОДИ ДНЯ ЄДНОСТІ, ПІДНЯТО ВЕЛИКИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ

Дата: 16.02.2022 14:25

Фото без опису

Сьогодні голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький взяв участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України з нагоди Дня Єдності.

Фото без опису

«В цю мить Державний прапор України піднято на будинках і спорудах в усіх населених пунктах країни як символ патріотизму, єднання та незламності. І ми, громада Одещини, зібралися разом, щоб ще раз продемонструвати згуртованість та єдність. Знаково, що урочистості з нагоди Дня Єдності проходять напередодні 90-річчя утворення Одеської області, адже 27-го лютого Одещина відзначатиме ювілей. Тому сьогодні у нас особливе натхнення. Зрозуміло, що будь-які амбітні плани для розвитку і розбудови, як держави, так і регіону, зокрема такі потужні Програми Президента, як «Велике Будівництво» і «Велика термомодернізація», можуть бути реалізовані, коли панують спокій, злагода, політична згуртованість та мир. Переконаний, що такі важливі документи як «Стратегія національної безпеки», «Стратегія людського розвитку», Закон «Про національний спротив» і Указ «Про консолідацію суспільства» будуть тим законодавчим підґрунтям, яке має згуртувати народ України і дати нам можливість бути сильними та конкурентоспроможними» – сказав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.