Пам’ятка з кібергігієни

Дата: 14.02.2022 13:32

Пам'ятка з кібергігієни | OSCE

rada.info/upload/users_files/04380169/6af9c644d2d731e63f7376e847e94a9e.pdf

Цей буклет був розроблений за підтримки Координатора проектів ОБСЄ, Міністерства цифрової трансформації України, IFES Ukraine and Vodafone Ukraine для поширення в органах державної влади в рамках кампанії з просування підходів до безпечного використання сучасних інформаційних технологій. В ньому наводяться цікаві статистичні дані про кібер-інциденти та атаки, що відбувалися в світі та в Україні зокрема, висвітлюється вплив таких атак на роботу державної та приватної інфраструктур. Публічні службовці можуть скористатися посиланнями на корисні освітні ресурси та викладені у буклеті безпекові поради, слідування яким на робочому місці дозволить мінімізувати ризики таких інцидентів.

Ця інформаційна кампанія проводиться в рамках проєкту "Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки", що реалізується Координатором проектів ОБСЄ за підтримки урядів Німеччини та Сполученого Королівства й у співпраці з Національним агентством України з питань державної служби та Українською школою урядування.

Погляди, думки, висновки та інші дані, наведені в цьому документі не обов’язково відображають позицію Організації з безпеки та співробітництва в Європі або схвалюються нею, за виключенням тих випадків коли безпосередньо вказано, що ОБСЄ є автором цього документу.Фото без опису