#рятувальники провели профілактичний рейд серед населення

Дата: 03.02.2022 14:09

Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и на открытом воздухе)

З метою попередження пожеж в приватному житловому секторі 01 лютого співробітники Березівського РУ ГУ #ДСНС України в Одеській області разом з представником Управління соціального захисту населення Березівської районної державної адміністрації провели спільний рейд в місті Березівка з багатодітними сім'ями та сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах . Під час спілкування рятувальники????????? розповіли про правила безпечного поводження в побуті, особливо правила безпечного обігріву в опалювальний сезон та вручили листівки із застереженням та пам'ятки на протипожежну тематику.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Возможно, это изображение (4 человека, ребенок, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (3 человека, ребенок, люди стоят и на открытом воздухе)