Рятувальники продовжують профілактичну роботу серед населення

Дата: 28.01.2022 09:36

Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и снег)

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі рятувальники????????? та поліцейські ??????продовжують працювати в напрямку інформування населення, зокрема, в смт Ширяєве та смт Іванівка проведено бесіди з громадянами та вручено тематичні листівки з основними правилами пожежної безпеки. На території Березівського району в 2021 році виникло 332 пожежі внаслідок яких загинуло 7 осіб та 9 осіб отримало травми ( з них 3 дітей,підлітків). В житловому секторі виникло 99 пожеж, з них 59 в житлових будинках. Березівське РУ ГУ #ДСНС України в Одеській області закликає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватися правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити ніж мати справи з її наслідками.

Возможно, это изображение (2 человека и люди стоят)Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и на открытом воздухе)