Рятувальники проводять профілактичну роботу серед населення

Дата: 27.01.2022 14:26

Роз'яснювальна робота залишається одним із основних методів запобігання пожежам у житловому секторі, на яких щодня гинуть і травмуються люди. Найчастіше під час опалювального сезону пожежі в житловому секторі виникають внаслідок необережного поводження з пічним опаленням, через несправні побутові прилади та перевантаження електромережі. Тож, Березівське РУ ГУ#ДСНС України в Одеській області закликає громадян завжди дотримуватись простих правил безпеки у побуті:

??не паліть у ліжку????;

??слідкуйте за станом та справністю електромережі;

??у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо????;

??не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

??намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

??подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням;

??при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 1?0?1?, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та снігНа зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та снігНа зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 3 людини та люди стоять