Як діяти при можливій терористичній загрозі?

Дата: 20.01.2022 10:24

Увага! Увага! | Моршинська міська рада

Шановні жителі громади!

Просимо повідомляти на «гарячу лінію» Управління Служби безпеки України в Одеській області та Головного управління Національної поліції в Одеській області, відповідальних чергових Одеської обласної державної адміністрації, Березівську районну державну адміністрацію дані про переміщення «підозрілих» даних про переміщення «підозрілих» осіб та окремих груп осіб в оточенні об’єктів можливих терористичних посягань та потенційно небезпечних об’єктів Збройних сил України.

У разі отримання вагомої інформації про передумови до ескалації збройного конфлікту або інших протиправних дій на шкоду національній безпеці України повідомляти НЕГАЙНО.

Телефони «гарячих ліній»:

Управління Служби безпеки в Одеській області – 048-725-33-23;

Головне управління Національної поліції в Одеській області102; 779-4-61;

Відповідальні чергові Одеської обласної державної адміністрації – 722-09-85; 722-67-35; 71-89-582;

Березівська районна державна адміністрація – 04856-2-08-51:

Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи Стрюківської сільської ради - 0970589268

.