Проєкт «Дивовижна поштівка»

Дата: 17.01.2022 17:01

Дивовижна поштівка

Свята закінчуються, але теплі слова – ніколи! Добрі побажання, які ми отримали та надіслали протягом цих днів, надихатимуть і зігріватимуть увесь рік.

Рада, що мій проєкт «Дивовижна поштівка» допоміг передати святкові привітання в соцмережах та месенджерах більше 70 тисячам українців!

А за два роки, протягом яких він існує, надіслано більше 150 тисяч поштівок!

Це означає, що безліч разів комусь ставало радісніше від вашої уваги, а хтось передавав радість далі!

Дуже вдячна художникам з усієї країни, котрі намалювали сюжети для поштівок – дивовижні й сучасні водночас. Це Оксана Щербакова, Світлана Головей, Ірина Жук, Марта Лешак, Олександра Болотова, Олена Шостко, Анна Плотка.

Але «Дивовижна поштівка» – проєкт, який створює не лише команда, а й кожен з вас. Завдяки вашій увазі він розширюється й триває, тож знову запрошую долучатися: які ще поштівки та до яких свят ви хотіли б надсилати?

Пишіть у коментарях!

Найпопулярніші пропозиції обов’язково втілимо, і «Дивовижні поштівки» нестимуть добрі побажання не тільки на зимові свята. Бо теплих слів має бути більше. ????