Безбар’єрна грамотність

Дата: 17.01.2022 16:55

Країна без бар'єрів: презентували освітній серіал “Безбар'єрна грамотність”  – Новини Полтавщини

Про що цей освітній серіал

Запрошені гості

Безбар'єрність

Для кого

Для активних громадян, Безбар'єрність, Онлайн-сервіси

Жанр

Освітній серіал

Компетенція

Розв’язання проблем у цифровому середовищі та навчання впродовж життя

В українському суспільстві існує комплекс обмежень для різних груп у можливості безбар’єрного доступу до інфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг з боку держави та бізнесу тощо. У відповідь останніми роками дедалі більше поширюється запит на впровадження інклюзії та безбар’єрності в різних життєвих сферах. Рівний доступ, рівні можливості, забезпечення залучення та універсальності стають важливими темами, які дискутуються та починають впливати на порядок денний. Серіал ознайомить глядачів з основними принципами безбар’єрності на прикладі повсякденних життєвих ситуацій.

Створено за підтримки

ПРООН
image-152

Програма розвитку ООН в Україні спеціалізується на питаннях розвитку, підтримує стратегічні ініціативи, спрямовані на розвиток потенціалу, аби сприяти всебічному зростанню і сталому людському розвитку. Завдяки партнерству з національними, обласними та місцевими органами влади, громадянським суспільством і приватним сектором, ПРООН прагне підтримати Україну на шляху подолання бідності, розвитку людського потенціалу, і просування демократичного врядування.

ГО «Безбар’єрність»
image-154

ГО «Безбар’єрність» — неурядова організація, яка опікується поширенням в українському суспільстві практик інклюзивності, недискримінації, впровадження доступності та універсального дизайну, поваги до різноманіття та рівності можливостей. Відстоює майбутнє України як суспільства, в якому всі мають відчуття приналежності, участі, визнання та легітимності.

Програма курсу

Серія 1. Стосується усіх!

Серія 2. Суспільство можливостей

Серія 3. Перезавантаження мозку

Серія 4. Елементарно, Ватсоне!

Серія 5. Інформований — значить сильний!

Серія 6. Можливості перемагають гроші

Серія 7. Вчитися здатна кожна людина

Серія 8. Безбар’єрність — спільна справа

Маєте питання?