Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

Інформаційна підтримка компанії одноразового (спеціального) добровільного декларування

Дата: 17.01.2022 12:48
Кількість переглядів: 74

Роз'яснення щодо одноразового добровільного декларування громадянами  належних їм активів та сплати одноразового збору | Краматорська міська рада

Миколаївська ДПІ Головного управління ДПС в Одеській області нагадує: до 1 вересня 2022 року в Україні триває компанія одноразового (спеціального) добровільного декларування, під час якої громадяни мають можливість добровільно задекларувати активи, з яких раніше не були сплачені податки.

Одноразова спеціальна (добровільна) декларація подається до Державної податкової служби України безпосередньо декларантом через Електронний кабінет.

Форма декларації та порядок її заповнення затверджені наказом Міністерства фінансів України від 02.08..2021 №439 (зареєстровано у Міністерстві Юстиції України 19.08.2021 за № 1090/36712).

 

Приклади заповнення Декларації наведені на головній сторінці веб-порталу ДПС України за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya/deklaratsiya/zrazok/zapovnennya/.

 

Нормативно-правові акти та інформаційні матеріали розміщені на офіційному вебпорталі Державної податкової служби України у банері «Одноразове добровільне декларування» за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya.

 

Покрокова інструкція подання одноразової  (спеціальної )добровільної декларації за посиланням,https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya/deklaratsiya/pokpokova-instruktsiya/.

 

Також у разі виникнення питань щодо одноразового (спеціального ) добровільного декларування, можливо у вільному доступі через вебпортал ДПС скористатись Базою знань  ДПС (вкладка    «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» на головній сторінці) або безпосередньо через пошукову систему в інтернет-мережі на сайті «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс»  чи за посиланням https://zir.tax.gov.ua.                 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень