Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

ДЕНИС ШМИГАЛЬ: 2022-Й МАЄ СТАТИ РОКОМ ПРИВАТИЗАЦІЇ ТА КОРПОРАТИЗАЦІЇ

Дата: 14.01.2022 10:24
Кількість переглядів: 59

Фото без опису

Сьогодні під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулася нарада щодо приватизації та впровадження реформи корпоративного управління у 2022 році.

У нараді взяли участь Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки Юлія Свириденко, заступник керівника Офісу Президента Ростислав Шурма, Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, Голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко та представники Міністерства фінансів.

«Уряд продовжує рух у напрямку зменшення ролі держави в економіці. Минулого року було розблоковано Велику приватизацію. Також ми відновили роботу номінаційного комітету. Ці важливі кроки дають змогу нам рухатися далі й суттєво прискорити приватизацію та корпоратизацію у 2022 році», — підкреслив Денис Шмигаль.

Як повідомив Голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко, у 2021 році від приватизації державного майна було отримано 5,13 млрд грн надходжень. За його словами, дедалі більше учасників долучаються до аукціонів, що свідчить про зростання рівня довіри інвесторів до приватизаційних процесів. Дмитро Сенниченко зазначив, що згідно з планом на 2022 рік, від приватизації планується залучити до державного бюджету 8 млрд грн.

Прем’єр-міністр зі свого боку дав завдання Міністерству економіки спільно з відповідальними відомствами підготувати перелік державного майна, що буде передано на приватизацію.

Учасники наради також обговорили впровадження корпоративної реформи. Денис Шмигаль дав завдання Мінекономіки створити дорожню карту на 2022 рік із корпоратизації державних підприємств.

Прем’єр-міністр окремо наголосив, що всі фінансові плани державних підприємств на 2022 рік мають бути затверджені протягом місяця.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень