УВАГА!!! ЗАЛИШИЛОСЬ ЛИШЕ ДВА РОКИ!!!

Дата: 14.12.2021 09:35

Немає опису світлини.

Якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки або його спадкоємець не оформить право власності на земельну ділянку, то майно буде визнане безхазяйним і його передадуть у комунальну власність. При цьому протягом 7 років з дня державної реєстрації права комунальної власності на земельну ділянку, сформовану з невитребуваної земельної частки, забороняється передача її у приватну власність.

Для того щоб оформити пай необхідно звернутися до сільської ради за рішенням про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою. Із дозволом звертаємось до особи, яка має право на проведення землевпорядних робіт, та замовляємо докуменацію із землеустрою. Після того як ділянку буде внесено до Державного земельного кадастру надаємо документацію на затвердження до ОМС який надавав дозвіл. З рішенням про затвердження, витягом з ДЗК про земельну ділянку, павпортом та ід.кодом (в разі наявності) та/або довіреністю представляти інтереси особи, яка є власником сертифікату, звертаємось до будь-якого ЦНАПу на території області де знаходиться земельна ділянка. В установлений термін отримуємо Витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно.

І ВСЕ - ВИ ВЛАСНИК ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ!!!