Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

ЗВЕРНЕННЯ О. АФАНАСЬЄВА З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2021 09:30
Кількість переглядів: 165

Фото без опису

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції — один з найтрагічніших епізодів в історії  України. Ця подія назавжди залишиться для нас символом жахливих наслідків недбалості та байдужості; прикладом того, до чого може призвести замовчування та нехтування життям своїх громадян з боку держави.

Але так вийшло, що під час ліквідації наслідків цієї страшної трагедії наше суспільство набуло й іншого прикладу. Ми побачили справжній героїзм з боку ліквідаторів, які жертвували власним здоров’я заради того, аби країна дихала повітрям, вільним від радіаційного пилу. Тисячі з цих людей отримали чималі дози випромінювання, що спровокувало хронічні захворювання, призвело до передчасних смертей. Ми зберігаємо та шануємо пам’ять тих,  чиє життя стало платою за наше здоров’я та буття. Вічна їм пам’ять…

В Одеській області  сьогодні мешкає понад шість тисяч постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них- майже три із половиною тисячі – особи, що особисто брали участь в ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС;  ти, хто власними руками будував саркофаг над четвертим енергоблоком, а також родини, що втратили чоловіків, братів, синів.

Шановні ліквідатори! Кожен з вас – герой в очах всіх мешканців Одещини та жителів всієї України!

Здоров’я  та миру вам на довгі роки!

Стрюківський сільський голова Олександр АФАНАСЬЄВ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень