Відсьогодні до звичних для одеситів місць вакцинації від COVID-19 – центрів масової вакцинації та кабінетів щеплень ЦПМСД – додалася ще одна нова локація, але особлива.
Відтепер щеплення від COVID-19 можна зробити у спеціальному вакцинальному трамваї. Для цього виділено один з нових трамваїв одеської збірки – «Одіссей», що стоїть на Старосінній площі, біля кінцевої зупинки трамваїв та автостанції.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/1-20-1024x768.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/2-15-1024x723.jpg)
Вакцинація проводиться щодня з 9:00 до 17:00. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Щеплення проводять медпрацівники з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог до вакцинації від COVID-19. На разі в трамваї є вакцини Comirnaty/Pfizer, AstraZeneca і CoronaVac, очікується розподіл вакцини Moderna.
Також в Одесі щодня продовжують працювати центри масової вакцинації та кабінети щеплень у всіх ЦПМСД.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/3-12-1024x722.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/5-6-1024x768.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/6-2-1024x720.jpg)