Зі святом працівника соціальної сфери!

Дата: 05.11.2021 11:11

1 листопада – День працівника соціальної сфери України » Херсонська обласна  міжгалузева рада профспілок

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, В 2021 році День працівника соціальної сфери України припадає на 7 листопада.

Шановні колеги, друзі, партнери! Вітаю вас зі святом працівника соціальної сфери!

Натхнення, сил і здоров’я вам! Нехай любов та доброта наповнює ваші серця. У нас є нескінченна кількість причин бути щасливими. Адже наша справа через буденні рішення і вчинки робить свій внесок в покращення життя людей, перетворює Україну в державу загального добробуту і процвітання.