ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО ДО МЕШКАНЦІВ ОДЕЩИНИ
Шановні мешканці Одещини!
Сьогодні, у черговий раз звертаюся до вас щодо необхідності вакцинування. Коронавірусна інфекція продовжує свій руйнівний наступ, стрімко зростає кількість хворих та померлих.
https://youtu.be/o96mIdmlePg
Динаміка розвитку хвороби вже перевищила рівень попереднього піку захворюваності. Тільки за минулу добу, в Одеській області, захворіло понад 1 900 осіб.
На жаль, істотно збільшився показник смертності.
Лікарні перенавантажені! Медичні працівники фізично та емоційно виснажені! Наголошу також, що 97 відсотків усіх хворих у важкій формі – не вакциновані громадяни!
В усьому світі єдиним надійним і дієвим методом боротьби з коронавірусною інфекцією є вакцинація. Вакцини, якими проводяться щеплення у нашій державі, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я, є безпечними та ефективними у формуванні імунітету.
Дякую всім, хто вже вакцинувався! Закликаю вас, шановні земляки, скористатися усіма наявними можливостями і зробити щеплення проти підступної хвороби COVID-19.
Нагадую: щеплення здійснюється на безкоштовній основі та незалежно від місця реєстрації.
Не ігноруйте вакцинацію! Бережіть себе та будьте здорові!