ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО ДО МЕШКАНЦІВ ОДЕЩИНИ

Дата: 03.11.2021 09:30

Шановні мешканці Одещини!

Сьогодні, у черговий раз звертаюся до вас щодо необхідності вакцинування. Коронавірусна інфекція продовжує свій руйнівний наступ, стрімко зростає кількість хворих та померлих.

Динаміка розвитку хвороби вже перевищила рівень попереднього піку захворюваності. Тільки за минулу добу, в Одеській області, захворіло понад 1 900 осіб.

На жаль, істотно збільшився показник смертності.

Лікарні перенавантажені! Медичні працівники фізично та емоційно виснажені! Наголошу також, що 97 відсотків усіх хворих у важкій формі – не вакциновані громадяни!

В усьому світі єдиним надійним і дієвим методом боротьби з коронавірусною інфекцією є вакцинація. Вакцини, якими проводяться щеплення у нашій державі, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я, є безпечними та ефективними у формуванні імунітету.

Дякую всім, хто вже вакцинувався! Закликаю вас, шановні земляки, скористатися усіма наявними можливостями і зробити щеплення проти підступної хвороби COVID-19.

Нагадую: щеплення здійснюється на безкоштовній основі та незалежно від місця реєстрації.

Не ігноруйте вакцинацію! Бережіть себе  та будьте здорові!