Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПОБУВАВ У ВІДРЕМОНТОВАНОМУ ПРИЙМАЛЬНОМУ ВІДДІЛЕННІ ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Дата: 02.11.2021 14:06
Кількість переглядів: 149

Фото без опису

Під час робочої поїздки на Одещину Президент України Володимир Зеленський, разом з головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким, оглянув оновлене приймальне відділення Ізмаїльської міської центральної лікарні, реконструкція якого відбувалася в рамках Національної програми «Велике будівництво».

Фото без опису

Приймальне відділення складається з дитячого та дорослого відділень, має клінічну лабораторію, операційний блок, палату інтенсивної терапії, діагностичну службу та оглядову залу.

Будівельні роботи тут розпочалися у 2020 році. Було встановлено нове медичне обладнання, сучасний апарат МРТ, томограф та рентген-апарат. Біля входу до відділення побудовано пандус для під’їзду медичного транспорту та маломобільних груп населення, проведено благоустрій прилеглої території.

Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису

«Пандемія COVID-19 поставила перед українською медициною нові та жорсткі завдання, на які щодня шукають відповіді наші лікарі. А одне з головних завдань – це надання оперативної та кваліфікованої допомоги хворому. Дуже добре, що мешканці Ізмаїла отримують допомогу в сучасному приймальному відділенні лікарні, де встановлено нове медичне обладнання, а головне – працює кваліфікований та чуйний персонал», – сказав Володимир Зеленський.

Ізмаїльська міська центральна лікарня – це багатопрофільний медичний заклад, що працює як лікарня інтенсивного лікування та забезпечує надання стаціонарної цілодобової екстреної та планової допомоги переважно хірургічного профілю населенню міста Ізмаїла, Ізмаїльського району та інших районів, цілодобової стаціонарної допомоги терапевтичного профілю з неврології, педіатричної допомоги.

Стаціонар розрахований на 270 ліжок, зокрема 60 хірургічних. Лікувально-діагностичне відділення для дорослих може приймати 770 відвідувачів за зміну, а дитяче відділення – 140 пацієнтів.

Цей проект надзвичайно важливий не тільки для Ізмаїлу, зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький. Бо реформа медицини передбачає, що гроші «йдуть за пацієнтом», і формування сучасної медицини в місті Ізмаїл, завдяки проєкту “Велике Будівництво” дозволяє сформувати на місцевому рівні самодостатню систему охорони здоров’я, і забезпечувати медичними послугами увесь новоутворений Ізмаїльський район.

Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень