Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

І-й ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА БОРИС ВОЛОШЕНКОВ ПРОВІВ БРИФІНГ НА ТЕМУ ВАКЦИНАЦІЇ ТА БОРОТЬБИ З COVID

Дата: 06.10.2021 14:15
Кількість переглядів: 64

Фото без опису

Сьогодні, відбувся брифінг І-го заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Бориса Волошенкова. Основними темами брифінгу стали: темпи розповсюдження коронавірусної інфекції, стан готовності медичних закладів області до госпіталізації хворих COVID-19 та хід вакцинальної кампанії на Одещині.

Борис Волошенков зазначив, що нині майже всі госпіталізовані – невакциновані. Поширення коронавірусу в області стрімко зростає. У зоні найвищого ризику важкого перебігу та смерті від COVID-19 люди старші 60 років, люди із супутніми захворюваннями – цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні захворювання.

Фото без опису

«Закликаю усіх жителів Одеси та Одеської області, які ще не щепились, не зволікати і відвідати найближчий центр масової вакцинації, щоб захистити своє здоров’я. Глибоко поважаючи право на вибір та свободу кожного громадянина вакцинуватись чи ні, я закликаю кожного жителя Одещини розглянути можливість вакцинації, остерігатись дезінформації, звернутися до надійних джерел, включаючи ваших сімейних лікарів. Для єдиного та правильного рішення у вас є найкраща доступна інформація, яка ґрунтується на доказах» – сказав І-й заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков.

Деталі – в сюжеті телеканалу «ГЛАС».

https://youtu.be/3OPToy-3nWY

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень