Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

В ЧОРНОМОРСЬКУ ВВЕЛИ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ, В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”, СУЧАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 28.09.2021 10:00
Кількість переглядів: 114

Фото без опису

Лікарня в Чорноморську одна з 13 опорних закладів охорони здоров’я Одеської області. На реконструкцію нового відділення з міського бюджету виділено 7 млн 318 тисяч гривень. І ще 8 млн гривень – отримано від держави в рамках проекту «Велике будівництво».

Повний капітальний ремонт приміщень, оснащення лікарні найсучаснішою медичною технікою та обладнанням, проведено в рамках програми Президента “Велике Будівництво”.

«За дорученням Президента Володимира Зеленського на всіх рівнях триває перезавантаження медичної системи. Медичні послуги стають ближчими до людей, підвищується їхня якість. Розбудова мережі таких лікарень і приймальних відділень є одним із пріоритетів програми Президента України «Велике будівництво», як в умовах пандемії, так і у звичайному житті. Адже жителям як сільської місцевості, так і міст, необхідно мати доступ до високоякісних медичних послуг у комфортних умовах із використанням сучасного обладнання» – говорить голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

https://youtu.be/VCmRh3WB_Jw

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень