Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

БОРИС ВОЛОШЕНКОВ ВЗЯВ УЧАСТЬ В ЗАСІДАННІ ДЕРЖАВНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 14.09.2021 16:26
Кількість переглядів: 132

Фото без описуІ-й заступник голови Одеської облдержадміністрації Борис Волошенков взяв участь в засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов за дорученням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Фото без опису

Близько 91% закладів соціальної та освітньої інфраструктури в Україні — шкіл, садочків та лікарень — комплексно підготовлені до опалювального сезону. Також наразі триває підготовка житлових будинків — відповідний показник готовності становить майже 81%. Про це стало відомо під час наради.

«Вчасний старт опалювального сезону, а також забезпечення його сталого проходження — одне з найважливіших завдань, яке наразі маємо. Підготовка триває відповідно до затверджених планів. Зокрема, наразі в Україні підготовлено до роботи понад 16 тисяч котелень та понад 16 тисяч кілометрів теплових мереж, що становить близько 84% та майже 85%, відповідно. Також комплексно підготовлено близько 9,5 тисяч житлових будинків — це майже 81% від запланованої кількості, і близько 34 тисячі шкіл, садочків та лікарень — це 91%», — зазначив Олексій Чернишов.

Своєю чергою, заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська розповіла про підготовку до осінньо-зимового періоду об’єктів дорожнього господарства. Відтак, за інформацією від ОДА, станом на 1 вересня відремонтовано близько 20 тисяч м2 вулиць та доріг, що становить майже 76% від плану, підготовлено близько 4,9 тисяч одиниць (79%) спеціалізованої техніки та понад 230 тисяч (понад 81%) шанцевих інструментів, а також заготовлено понад 1,3 млн тон посипкового матеріалу та реагентів (майже 77%).

За результатами засідання Мінінфраструктури, Укравтодору, Міненерго, Мінрегіону, Мінстратегпрому, МОЗ, ДСНС та іншим заінтересованим центральним органам виконавчої влади, а також обласним та Київській міській державній адміністрації дано низку доручень щодо організації та забезпечення оперативного реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій під час осінньо-зимового періоду.

Також Міненерго, Мінрегіону, обласним та Київській міській державним адміністраціям до жовтня 2021 року доручено:

  • уточнити мінімально необхідні потреби електроенергії для забезпечення роботи котелень від пересувних автономних електростанцій на випадок їх знеструмлення, а також розробити схеми підключення таких електростанцій;
  • створити та забезпечити оперативне залучення резервних джерел електроживлення котелень;
  • визначити будівлі та приміщення для організації в них стаціонарних пунктів обігріву;
  • забезпечити щорічне планування та належний контроль виконання заходів забезпечення пожежної та техногенної безпеки закладів освіти тощо.

Довідково

Комісія ТЕБ та НС координує діяльність центральних і місцевих органів виконавчої влади, пов’язану з функціонуванням єдиної державної системи цивільного захисту. Очолює комісію Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень